Olej rycynowy Vergrößern

Olej rycynowy

CASEBS

Neuer Artikel

Naturalny olej rycynowy

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

0,00 zł zzgl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Mehr Infos

Nasz czysty naturalny olej rycynowy ECO BIO SPA jest tłoczony na zimno bezpośrednio z nasion. Stosowany w różnych preparatach do pielęgnacji skóry i włosów, rzęs i paznokci o tendencji do pękania. Nie uwierzysz, jak dobry jest nasz olej, dopóki go nie użyjesz!

Co zyskasz stosując nasz olej rycynowy*:

- Twoje brwi i rzęsy będą wyraźnie lepiej wyglądać

- zniszczone włosy z rozdwojonymi końcówkami będą w znacznie lepszej kondycji

- zmarszczki i linie mimiczne będą wygładzone

- Twoja skóra będzie oczyszczona i zrelaksowania

  *niektóre efekty wymagają regularnego stosowania przez dłuższy czas, w zależności od kondycji skóry / włosów i indywidualnych predyspozycji

Jak wygląda nasz olej rycynowy?

Nasz olej rycynowy ma dużą gęstość - jest prawie jak żel i ma typowy, charakterystyczny zapach oleju rycynowego.

Produkt ma najwyższą jakość (pharma) i został zbadany przez europejskie laboratoria w celu potwierdzenia jego czystości i jakości.

Olej rycynowy ECO BIO SPA jest całkowicie bezpieczny, dzięki specjalnej techniki tłoczenia, pomimo tego, że nasiona rącznika zawierają jedną z najsilniejszych trucizn znanych człowiekowi.

Olej rycynowy stosowany jest do wzmacniania rzęs, paznokci, aby zapobiec rozszczepianiu włosów, a także nadać im połysky i nawilżać suchą skórę.

Tutaj masz okazję kupić butelkę ciemnego szkła ECO BIO SPA z oleju rycynowego 1.69 fl. oz (50 ml) każda, w wysokiej jakości butelce z berązowego szkła z profesjonalną pompką, która zapewnia zawsze taką samą dawkę oleju. Brązowe szkło, którego używamy to jakość farmaceutyczna i jest najlepszym opakowaniem na olej, chroni go przed zniszczeniem pod wpływem promieni słonecznych i UV.

Dla Kogo?

Różne typy skóry, pielęgnacja brwi lub rzęs oraz włosów

Jak stosować olej rycynowy ECO BIO SPA? Tajemnice biżuterii ECO BIO SPA twojego fryzjera i kosmetyczki!

Należy zauważyć, że jeśli dopiero zaczynasz odkrywać zalety oleju rycynowego, lepiej jest używać raczej mniej oleju, niż myślisz. Jest to 100% naturalny produkt, w większości przypadków potrzebujesz tylko kilku kropli.

-Odżywianie rzęs - oczyścić i nasmarować rzęsy olej rycynowy za pomocą pędzelka.  Nie zostawiaj na dłużej niż 15 minut. Stosuj regularnie

- Odżywianie włosów - zalecamy zwłaszcza na włosy bardzo zniszczone, z rozłożonymi końcówkami. Najlepszym rezultatem jest użycie oleju na noc, olej powinien mieć tak długo jak to możliwe kontakt z włosami. Można też stosować  odżywczą mieszankę włosów; olej rycynowy, oliwa z oliwek w stosunku 1: 1 i małe jajo. Dodaje się kilka kropli nierafinowanego Arganowego lub oleju Jojoba firmy ECO BIO SPA - wyraźnie przyspiesza i zwiększa korzystne efekty maski. Można również nałożyć olej na włosy i założyć czepek lub ręcznik do kąpieli - po około 40 minutach umyj włosy szamponem.

- Oczyszczanie twarzy - Metoda oczyszczania oleju - oczyszczanie twarzy zawierające mieszankę oleju bazowego i oleju rycynowego ECO BIO SPA. Pamiętaj, że PROPORCJE OCM są ważne:

       - sucha skóra: 10% olej rycynowy, 90% oleju bazowego (nierafinowany olej roślinny ECO BIO SPA Jojoba,
           Macadamia, Avocado lub olej Argan)
       - Skóra Mieszana / Normalna: 20% oleju rycynowego, 80% olej bazowy (nierafinowany produkt ECO BIO SPA
          Olej arganowy,)
       - Skóra tłusta: 30% olej rycynowy, 70% olej bazowy (olej migdałowy, orzech, morela)

Sposób nakładania: Zwilżyć twarz wodą, zastosować mieszankę i masować twarz okrężnymi ruchami. Umieść ręcznik w ciepłej wodzie i wykonaj naciskające ruchy na twarzy - nie za ciasno. Opłukać mokry, zimny ręcznik. Osuszyć suchym papierowym ręcznikiem.

WAŻNE: Unikaj bezpośrednich kontaktów z oczami! Stosując do rzęs lub brwi, nigdy nie pozostawiaj na nich oleju na noc. 15 minut wystarczy, aby olej zaczął pracę nad rzęsami / brwiami.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Olej rycynowy

Olej rycynowy

Naturalny olej rycynowy