Follow us on Facebook

  • DOSTAWA

gls logoPoczta Polska

  • PYTANIA?

Najlepiej napisz e-mail na adres bok@ecobiospa.pl Odpowiadamy szybko!
  • PŁATNOŚCI

paypalpolcardpayeezy

Naturalne produkty kosmetyczne

Czy naprawdę naturalne?

Nasze produkty charakteryzują się "krótkim składem" - to znaczy że jest w nich tylko to, co być powinno - zimnotłoczone oleje, naturalne dodatki, czasami aromat lub olejki eteryczne. Nasze produkty są idealne dla wegan, do ich produkcji nie używamy alkoholu ani dodatków pochodzenia zwierzęcego. Nie testujemy produktów na zwierzętach.

Naturalne kosmetyki

To produkty o możliwie jak najkrótszym składzie, produkowane z poszanowaniem praw zwierząt i w oparciu o najlepsze, naturalne składniki.

Produkty naturalne często mają inną konsystencję, kolor i zapach niż kosmetyki drogeryjne a to z uwagi na brak wielu dodatków, szczególnie koloryzujących i stabilizujących produkt.

Często nasi Klienci zaskoczeni są tym jak wygląda i pachnie prawdziwy olej z pestek malin, arganowy lub prawdziwe, afrykańskie masło shea. Właściwie zaskoczeni są dwa razy, drugi raz wtedy gdy zaczynają stosować produkty i widzą ich efekty

Zasada jest prosta - im mniejszy skład - tym lepiej dla Twoich włosów, Twojej skóry, dla Ciebie. Takie jest właśnie ECO BIO SPA - to marka dla Ciebie!